top of page

Modüler Sahne Yönetim Konsolu

A'Design Award 2018'in kazananı olmamızı sağlayan Eramita için tasarladığımız bu endüstriyel üründe, sahne yönetiminin ihtiyacı olan tüm çözümler tek bir üründe birleşiyor.

Müşteri

Yıl

2018

Kategori

Endüstriyel / UI&UX

İşin Kapsamı

Araştırma

Endüstriyel Tasarım

UI/UX 

Modüler Sahne Yönetim Konsolu; tiyatro, opera, konser gibi performansların ve kongre salonları gibi mekânlarda gerçekleştirilen etkinliklerin, sahne önü ve arkasındaki otomasyonun, gösteri / performans / etkinlik akışının yönetimini sağlayan, kontrol merkezi niteliğinde bir ürün.

Böyle bir ürünün öneminin ve güvenliğinin farkındalığı ile yola çıkan FOXMARK, Eramita için, benzerlerine göre daha az yer kaplayan, karanlık ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen, yenilikçi, modüler ve günümüz teknolojisini çok daha verimli kullanan bir yapı oluşturdu. 

Kontrol masasının temel özellikleri, ihtiyaçlara göre geliştirilebilirken sistem, dijital ve analog kontrol yöntemlerinin birleşimiyle kontrol ediliyor.

Endüstriyel Ürün Tasarımı kategorisinde A'Design Awards 2018 kazanını olan ürünümüz; Dokunmatik ekran teknolojisini kullanan sistemiyle birlikte, UI&UX yaklaşımlarıyla tasarlandı.

Sektörün içinde çalışan sahne operatörlerinin anlık geri bildirimleri ve etkinlik süresince karşılaşılan operasyonel sorunlar, sistemi daha da ileriye taşıyan fonksiyonel öneriler dikkate alınarak kullanıcı deneyimini fazlasıyla karşılayan bir ürün olması sağlandı.

bottom of page