top of page

Claro

CLARO’nun yeni imajı için yaratıcılığımızı sonuna kadar zorladık. Kurumsal kimliğini, konsept imajlarını ve dijitaldeki paylaşım görsellerine yeni bir boyut kattık.

Müşteri

Astel

Yıl

2018

Kategori

Teknoloji / Ar-Ge

İşin Kapsamı

Kampanya

Kurumsal Kimlik

Konsept İmaj

Dijital

Fotoğraf

Katalog

Tanıtım / Sunum

LED sektörünün öncülerinden, kaliteli ürün yelpazesi ve üstün hizmet anlayışı ile yerini perçinleyen CLARO LED, tasarladığımız yaratıcı çalışmalar ile artık daha güçlü.

CLARO LED'in iç ve dış mekânlar için özel olarak geliştirdiği ‘KIOSK’, ‘LED Modül’ ve ‘Özel Tasarım Ürünleri’ kurguladığımız strateji doğrultusunda ulusal ve global pazardaki hedeflerini çok daha öteye taşımayı başardı.

Planlı bir strateji ile başlayan çalışmalarımızda öncelikle CLARO'nun kurumsal kimliğinde ince dokunuşlar yaratarak, her mecrada "marka uyumluluğu"  yakalamasını sağladık.

 

İlk olarak görsel kimliğin ana bileşenleri olan logotype, renk, tipografi ve görsel imajlarını oluşturduk. Bu çalışmalar  markanın daha da  belirginleşmesini, eşsizleşmesini ve rakiplerinden ayrışarak daha güçlü bir izlenim bırakmasını sağladı. 

Kampanyanın odağında LED görüntü teknolojilerinin sınırsız yaratıcılığı ve varyasyonları hedef alındı. Claro'nun global piyasada bunu ifade edebilmesi için biz de tüm sınırlarımızı zorladık.

bottom of page