top of page

Maris Evleri

A'Design Awards & Competition 2022 - Mimari kategori kazananı LOVIN Deluxe "Maris Evleri" projesinin basılı ve dijitaldeki bütün işlerini üstlendik!   

Müşteri

LOVIN Deluxe

Yıl

2022

Kategori

Mimari

İnşaat

İşin Kapsamı

Araştırma

Marka İsmi

Markalaştırma

Kurumsal Kimlik

UI&UX WEB 

Broşür ve Katalog

İnsan odaklı tasarım anlayışı ile konfor ve güvenliği yaşam alanlarında merkeze alan, modern mimariyi sıra dışı tasarım anlayışıyla birleştiren LOVIN Deluxe için kurumsal kimlik, tanıtım katalogları ve broşürler tasarlayarak, markalaşma çalışmalarını tamamladık.  

Dijital dünyaya açılmaları için de kurumsal WEB sitelerini kullanıcı arayüzü tasarımı (UI) ve kullanıcı deneyimi tasarımı (UX) standartlarını koruyarak hazırladık. Planlanan reklam çalışmalarının hedef kitleyle daha hızlı etkileşim kurabilmesi ve daha geniş bir pazara yayılabilmesi gibi avantajları olan sosyal medyayı da süreç içerisinde etkili bir şekilde kullandık. 

Mesajlarını "kalite, konfor, işlevsellik ve güvenlik" üzerine kurarak hedef kitleyle doğrudan etkileşim kuran bir strateji belirledik.

Marka konumlandırmasını oluştururken her mecrada tutarlı bir şekilde kendini ifade edebilmesi için aynı tasarım ve içerik dilini kullandık.

bottom of page