top of page

HOI Health

HOI Health, saç ekimi, diş estetiği ve estetik cerrahi alanlarında sunduğu hizmetleri organik formda özel tasarım polyester malzeme kullanarak mekan yönlendirmeleri ile taçlandırıyor. Bu mekan yönlendirmeleri, saç kökünün doğal yapısından ilham alarak hayat buluyor.

Müşteri

HOI Health

Yıl

2023

Kategori

Sağlık

İşin Kapsamı

Mimari Mekan Yönlendirmeleri

Enstalasyon

İçmimari

Aynı zamanda, klinik içerisindeki özel duvarlar için gerçekleştirilen ahşap, metal ve özel statik boyalı formlar, estetik cerrahi alanında derin bir estetik deneyim sunuyor. Saç ekimi için özel olarak tasarlanan oda, tavanında bükümlü metallerin ve saç kökü formundaki mermerin birleşimiyle benzersiz bir atmosfer oluşturuyor.

Planlı bir strateji ile başlayan çalışmalarımızda öncelikle CLARO'nun kurumsal kimliğinde ince dokunuşlar yaratarak, her mecrada "marka uyumluluğu"  yakalamasını sağladık.

 

İlk olarak görsel kimliğin ana bileşenleri olan logotype, renk, tipografi ve görsel imajlarını oluşturduk. Bu çalışmalar  markanın daha da  belirginleşmesini, eşsizleşmesini ve rakiplerinden ayrışarak daha güçlü bir izlenim bırakmasını sağladı. 

HOI Health, estetik ve fonksiyonu bir araya getirerek hastalarına benzersiz bir sağlık deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

bottom of page