top of page

Kanduras

Yenilenmenin en güzel tarafı motivasyonu artırmaktır. Kanduras'la ilgili yaklaşımlarımızın tamamında anafikri yenilenmek, rahatlık ve motivasyon olan kavramlar üzerine kurduk.

Müşteri

Kanduras

Yıl

2022

Kategori

Moda / Tekstil

İşin Kapsamı

Araştırma

Kurumsal Kimlik

WEB Tasarım

UI&UX

Fotoğraf Konsept

Sosyal Medya

"Kanduras’la modayı yeniden tanımlıyoruz. Şıklığı detayında gizli tasarımlarımız, geleneksel moda anlayışına meydan okuyor. Kendine özgü çizgilerimizle modanın ve doğanın yarınını korurken sana en yakın şıklığı ve rahatlığı sunuyoruz.

Çünkü seni önemsiyoruz.

Nasıl gördüğünü değiştir, nasıl değiştiğini gör!"

Kanduras'ın hayallerine ortak olduğumuz heyecanlı bir deneyim sürecinden geçiyoruz. Bir markanın değerlerine, vizyonuna, ürünleri üzerinden kullanıcılarına yaşattıkları deneyimlerine ortak olmak ve marka değerine dokunmak bizi motive ediyor.

Proje süreci kapsamında kurumsal kimliğinde yaptığımız ikonik logo değişimi, web sitesinde yakaladığımız minimalist çizgi ile Kanduras rahatlığını daha anlaşılır kılmaya çalıştık. Bütün stratejimizi markanın ürünleri deneyimlenirken hissedilen kalite ve rahatlıkla gelen değişim hissi üzerine kurguladık.

 

Kumaşında yüksek dozda doğallık olan, ilhamını doğadan alan Kanduras'ın bütün reklam metinlerinde yine doğallığı kullanarak marka bütünlüğünü her mecrada dengelemeye çalıştık.

Doğallığı, %100 pamuk oluşu, sağlıklı ve onaylı tekstil boyaları ile yapılan renklendirmeler, ürün paketlerinin açılır - açılmaz giyilebilmesi gibi markanın fark yaratan özelliklerini vurguladık. 

Sosyal medya paylaşımlarında sadeliğe, rahatlığa ve ürün kalitesine vurgular yaptık. Reklam çalışmalarında ise organik marka takipçileri yaratan imaj çalışmaları hazırladık.

bottom of page