top of page

More 

Kurucusu olduğu More Mühendislik ile birbirinden eşsiz projelere imzasını atan Süleyman Aktaş için vizyonunu, gelecek hedeflerini yakalayan minimalist bir logotype tasarladık.

Müşteri

More Engineering

Yıl

2023

Kategori

Mühendislik & Mimari

İşin Kapsamı

Araştırma

Kurumsal Kimlik

Markalaştırma

UI&UX

Website

More için tasarladığımız kurumsal kimlik ile, vizyonlarını en iyi şekilde temsil etmelerini ve markalarını güçlendirmelerini hedefledik.  Titizlikle oluşturduğumuz. logotype tasarımında, More'un değerlerini ve hedeflerini yansıtan etkileyici ve akılda kalıcı bir tasarım oluşturduk. Renk seçimlerimiz, markalarının karakteristik özelliklerini vurgulayacak şekilde dikkatle yapıldı. Aynı şekilde, font seçimlerimiz de markalarının tarzını ve profesyonel imajını desteklemek amacıyla özenle gerçekleştirildi.

Ayrıca, iletişim materyalleri kapsamında hazırladığımız kartvizitler, broşürler, mektup kağıtları, sunum şablonları, dijital materyaller ve sosyal medya grafikleri gibi çeşitli malzemelerde de tutarlı bir görsel dil kullanıldı. Bu materyaller, markalarının gücünü ve tutarlılığını vurgulamak için tasarlandı ve hedef kitleleriyle güçlü bir bağ kurmalarına yardımcı olacak şekilde kurgulandı.

İşin başından sonuna kadar More'un vizyonunu ve çizgisini birinci önceliğimiz olarak benimsedik.